YC248-FR-07169KL
MFR.Part #
YC248-FR-07169KL
JLCPCB Part #
C1734583
Description
16 169kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS