RSF100JT-73-130K
MFR.Part #
RSF100JT-73-130K
JLCPCB Part #
C1380945
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS