YC248-FR-07158KL
MFR.Part #
YC248-FR-07158KL
JLCPCB Part #
C1735006
Description
158kΩ 16 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS