SR2010FK-07270RL
MFR.Part #
SR2010FK-07270RL
JLCPCB Part #
C5925553
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS