YC122-FR-0722R1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC122-FR-0722R1L
JLCPCB Part #
C6338059
Package
0402x2
Description
2 22.1Ω 4 63mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS