AA0201FR-07604RL
MFR.Part #
AA0201FR-07604RL
JLCPCB Part #
C2103190
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS