RT0402CRD078K87L
MFR.Part #
RT0402CRD078K87L
JLCPCB Part #
C3952334
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS