MFP50SBRE52-2K49
MFR.Part #
MFP50SBRE52-2K49
JLCPCB Part #
C3499637
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS