AA0805FR-073R9L
MFR.Part #
AA0805FR-073R9L
JLCPCB Part #
C7208868
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS