FMP200FBE52-13K7
MFR.Part #
FMP200FBE52-13K7
JLCPCB Part #
C3379012
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS