SR2512FK-7W5R1L
MFR.Part #
SR2512FK-7W5R1L
JLCPCB Part #
C6684508
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS