CRGS2512J1M0
MFR.Part #
CRGS2512J1M0
JLCPCB Part #
C1722783
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 1MΩ 250V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS