AF0603JR-071M8L
MFR.Part #
AF0603JR-071M8L
JLCPCB Part #
C5942717
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 100mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS