RT0805DRE07221KL
MFR.Part #
RT0805DRE07221KL
JLCPCB Part #
C868639
Description
-55℃~+155℃ 125mW 221kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS