SR2512FK-7W15RL
MFR.Part #
SR2512FK-7W15RL
JLCPCB Part #
C6684498
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS