AA0805FR-07120RL
MFR.Part #
AA0805FR-07120RL
JLCPCB Part #
C3972693
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS