SR1206JR-7T10RL
MFR.Part #
SR1206JR-7T10RL
JLCPCB Part #
C874060
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS