SR1206JR-7T16RL
MFR.Part #
SR1206JR-7T16RL
JLCPCB Part #
C5759758
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS