SR1206JR-7T100RL
MFR.Part #
SR1206JR-7T100RL
JLCPCB Part #
C874058
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS