RNCS1206BKE1K01
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNCS1206BKE1K01
JLCPCB Part #
C20112000
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.01kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS