RSF-25JR-26-3K6
MFR.Part #
RSF-25JR-26-3K6
JLCPCB Part #
C3383311
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS