RC2512JK-7W75KL
MFR.Part #
RC2512JK-7W75KL
JLCPCB Part #
C6379134
Description
-55℃~+155℃ 2W 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS