SR1206FR-07562RL
MFR.Part #
SR1206FR-07562RL
JLCPCB Part #
C5901425
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS