AA1206FR-07562RL
MFR.Part #
AA1206FR-07562RL
JLCPCB Part #
C2136175
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50V 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS