RC1210FR-07845RL
MFR.Part #
RC1210FR-07845RL
JLCPCB Part #
C875151
Description
-55℃~+155℃ 500mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS