RT1210BRE079R31L
MFR.Part #
RT1210BRE079R31L
JLCPCB Part #
C1708771
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 9.31Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS