RT0805CRE0743K2L
MFR.Part #
RT0805CRE0743K2L
JLCPCB Part #
C3918613
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS