SQM10SJB-160K
MFR.Part #
SQM10SJB-160K
JLCPCB Part #
C3367862
Package
Plugin,P=7mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 160kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=7mm Through Hole Resistors ROHS