SR2010JK-0762RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR2010JK-0762RL
JLCPCB Part #
C7085038
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 62Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS