AC2512FK-7W5K1L
MFR.Part #
AC2512FK-7W5K1L
JLCPCB Part #
C5546802
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS