SQM10SJB-120R
MFR.Part #
SQM10SJB-120R
JLCPCB Part #
C1401828
Package
Plugin,P=7mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 120Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=7mm Through Hole Resistors ROHS