RT0805BRD072K87L
MFR.Part #
RT0805BRD072K87L
JLCPCB Part #
C865381
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS