RT2512BKE0711K5L
MFR.Part #
RT2512BKE0711K5L
JLCPCB Part #
C4183470
Description
-55℃~+125℃ 11.5kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS