RT1206BRE073K83L
MFR.Part #
RT1206BRE073K83L
JLCPCB Part #
C871296
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS