AR0805FR-0790K9L
MFR.Part #
AR0805FR-0790K9L
JLCPCB Part #
C5948290
Description
-55℃~+155℃ 125mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS