RT2512BKE0716K5L
MFR.Part #
RT2512BKE0716K5L
JLCPCB Part #
C4286704
Description
-55℃~+125℃ 16.5kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS