RT2512BKE0710K5L
MFR.Part #
RT2512BKE0710K5L
JLCPCB Part #
C4208897
Description
-55℃~+125℃ 10.5kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS