Y1628113R000Q9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1628113R000Q9W
JLCPCB Part #
C4337960
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 113Ω 750mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS