RT2010BKE07340RL
MFR.Part #
RT2010BKE07340RL
JLCPCB Part #
C876612
Description
-55℃~+125℃ 340Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS