RT2010BKD07340RL
MFR.Part #
RT2010BKD07340RL
JLCPCB Part #
C876568
Description
-55℃~+125℃ 340Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS