AT0603BRE073K24L
MFR.Part #
AT0603BRE073K24L
JLCPCB Part #
C5949391
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS