Y1627680R000B9W
MFR.Part #
Y1627680R000B9W
JLCPCB Part #
C4071255
Description
-55℃~+150℃ 500mW 680Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS