MF0204FRE52-28K7
MFR.Part #
MF0204FRE52-28K7
JLCPCB Part #
C1745211
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS