MF0204FRE52-38K3
MFR.Part #
MF0204FRE52-38K3
JLCPCB Part #
C1745213
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS