RT2010BKD0747KL
MFR.Part #
RT2010BKD0747KL
JLCPCB Part #
C876576
Description
-55℃~+125℃ 47kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS