RT2010BKE0727KL
MFR.Part #
RT2010BKE0727KL
JLCPCB Part #
C876608
Description
-55℃~+125℃ 27kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS