SG732HTTE104K
MFR.Part #
SG732HTTE104K
JLCPCB Part #
C4185156
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS