MFR1WSFRF52-8K87
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-8K87
JLCPCB Part #
C1753894
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS