NCR2WSKR-73-18R
MFR.Part #
NCR2WSKR-73-18R
JLCPCB Part #
C19623924
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 18Ω 2W Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS