MFR1WSFRF52-3R65
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-3R65
JLCPCB Part #
C1760226
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.65Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS